Výkup obrazů a starožitností

NABÍDNĚTE NÁM VAŠE OBRAZY

Vykupujeme obrazy, kresby, grafiky a to starožitné i moderní umění od známých i neznámých autorů všech cenových kategorií.

Dále se specializujeme na malíře české krajinomalby 19. a 20. století.

VÝKUP ZA HOTOVÉ
Okamžitá finanční hotovost!
Zajímáme se i o obrazy poškozené a restaurované i celé umělecké sbírky.

KOMISNÍ PRODEJ
Obrazy, koberce, nábytek a další starožitné předměty přijímáme i do komisního prodeje. Vše je v tomto případě na individuální dohodě.

AUKČNÍ PRODEJ
Prostřednictvím naší internetové aukce prodáte svůj obraz té nejvyšší aktuální nabídce.

Kontaktujte nás:
výkup na tel.: 777 108 507
mailem na galerie@aukce-obrazy.cz
kontaktním formulářem na našem webu
osobní návštěvou v naší galerii

Konzultace zdarma