Naše služby

AUKCE OBRAZY – galerie Obchod s uměním
Vám nabízí několik způsobů jak při nákupu či prodeji starožitností postupovat. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakéhokoliv dotazu. Ke každému dílu přistupujeme individuálně. Naše AKTUÁLNÍ NABÍDKA DĚL je fyzicky ke shlédnutí na adrese kamenné prodejny: Korunní 34, Praha 2.

Naše galerie prezentuje především výtvarné umění z 19. a 20. století. Kromě malířů jde o plastiky, hodinky, starožitný nábytek, dekorační předměty, sklo a porcelán, perské koberce či staré pohlednice.

AUKČNÍ PRODEJ
Zprostředkujeme Vám exkluzivní aukce, které se konají několikrát do roka či můžete využít tzv. internetových aukcí, které pravidelně pořádáme na našem webu.

VÝKUP ZA HOTOVÉ
Dovolujeme si Vás informovat, že vykupujeme Vaše obrazy a starožitnosti za nejlepší ceny v Praze. Pakliže pro nás bude Vaše starožitnost či obraz zajímavý, dostanete okamžitou finanční hotovost.

KOMISNÍ PRODEJ
Obrazy, koberce, nábytek a další subjekty přijímáme i do komisního prodeje. Naše provize se pohybuje od 0 – 20% za kus. Vše je v tomto případě na individuální dohodě.

OCENĚNÍ A ZNALECKÉ POSOUZENÍ
Rádi pro Vás zcela ZDARMA připravíme ODBORNÉ POSOUZENÍ Vámi nabízeného díla. Ceny se vždy vztahují k aktuální situaci na trhu a jsou posuzovány opravdovými odborníky v oboru. Ceny sdělujeme u předmětů, o které máme zájem do aukce či komisního prodeje.

Dále poskytujeme PORADENSKÉ SLUŽBY při nákupu a prodeji starožitností. Je pro nás samozřejmostí udělat maximum pro to, abyste odcházeli s tím nejlepším pocitem. Rádi Vám poradíme s vhodným dárkem, jak získat cennou starožitnost do Vašeho domu či perspektivně rozšířit Vaši sbírku, ať už z uměleckého nebo investičního hlediska.

Můžete nás navštívit v naší kamenné galerii či se s námi domluvit elektronickou cestou. V tomto případě je dobré zaslat e-mailem fotografie k posouzení, popřípadě zatelefonovat. Informace bez osobního spatření díla jsou však pouze orientační.

Máte-li dílo, které není tak jednoduché přívézt k nám k posouzení, není problém dohodnout se na OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ u Vás doma. Jsme schopni na vlastní náklady dojet kamkoliv bude třeba, neboť chápeme, že některá díla či těžší kusy nábytku není lehké přivést. Na místě se poté dohodneme na transportu a předání.