Nákup a prodej uměleckých předmětů: obrazy, grafika, reprodukce, starožitnosti v celém spektru, se zvláštním důrazem na malíře české krajinomalby 19. a 20. století.

Antonín Hudeček – ‚Letní den‘

ID obrazu:1234290
Autor:Hudeček Antonín
Název:Letní den
Popis:Olej / plátno
  • signatura nedochovaná, na zadní straně štítek a pozůstalostní razítko
  • obraz patří do skupiny obdobných děl z let 1894 až 1898, zejména je váže k častým figurálním olejům  v Matějčkově monografii
  • posudek PhDr. Michael Zachař
  • stav perfektní
Rozměr:74,5 x 81 cm
Cena:Info v galerii

Václav Radimský – ‚Hořčice v květu‘

ID obrazu:1234279
Autor:Radimský Václav
Název:Hořčice v květu
Popis:Olej / plátno
  • nesignováno
  • kolem roku 1905
  • Francouzská provenience, obraz byl vystaven v Jízdárně Pražského hradu a publikován v knize " Má vlast "
  • posudek PhDr. Naděžda Blažíčková Horová
  • stav perfektní
Rozměr:66 x 92 cm
Cena:Info v galerii

Otakar Nejedlý – ‚Z Cejlonu‘

ID obrazu:1234249
Autor:Nejedlý Otakar
Název:Z Cejlonu
Popis:Olej / lepenka
  • signováno vpravo dole
  • stav perfektní
Rozměr:20,5 x 21 cm
Cena:Info v galerii

Václav Radimský – ‚Podzim na řece‘

ID obrazu:1233936
Autor:Radimský Václav
Název:Podzim na řece
Popis:Olej / karton
  • signováno vpravo dole
  • bohatě zdobený rám
  • stav perfektní
Rozměr:70 x 100 cm
Cena:Info v galerii

M. Halas – ‚Paříž‘

ID obrazu:1233012
Autor:Halas M.
Název:Paříž
Popis:Olej / sololit
  • signováno vpravo dole
  • datováno 1986
  • stav perfektní
Rozměr:60 x 100 cm
Cena:55 000,- Kč

K. Bergman – ‚Zátiší se džbánem a jablky‘

ID obrazu:1232374
Autor:Bergman K.
Název:Zátiší se džbánem a jablky
Popis:Olej / plátno
  • signováno vpravo dole
  • stav perfektní
  • datováno 1936
Rozměr:110 x 84 cm
Cena:45 000,- Kč

Erhard Schönicke – ‚Bukový les‘

ID obrazu:1231640
Autor:Schönicke Erhard
Název:Bukový les
Popis:
  • Olej / plátno
  • signováno vpravo dole, stav perfektní
Rozměr:55 x 81 cm
Cena:65 000,- Kč