Nákup a prodej uměleckých předmětů: obrazy, grafika, reprodukce, starožitnosti v celém spektru, se zvláštním důrazem na malíře české krajinomalby 19. a 20. století.

Antonín Hudeček – ‚Letní den‘

ID obrazu:1234290
Autor:Hudeček Antonín
Název:Letní den
Popis:Olej / plátno
  • signatura nedochovaná, na zadní straně štítek a pozůstalostní razítko
  • obraz patří do skupiny obdobných děl z let 1894 až 1898, zejména je váže k častým figurálním olejům  v Matějčkově monografii
  • posudek PhDr. Michael Zachař
  • stav perfektní
Rozměr:74,5 x 81 cm
Cena:Info v galerii

Otakar Nejedlý – ‚Z Cejlonu‘

ID obrazu:1234249
Autor:Nejedlý Otakar
Název:Z Cejlonu
Popis:Olej / lepenka
  • signováno vpravo dole
  • stav perfektní
Rozměr:20,5 x 21 cm
Cena:Info v galerii