Nákup a prodej uměleckých předmětů: obrazy, grafika, reprodukce, starožitnosti v celém spektru, se zvláštním důrazem na malíře české krajinomalby 19. a 20. století.
Antonín Hudeček – ‚Letní den‘
ID obrazu:
1234290
Autor:
Hudeček Antonín
Název:
Letní den
Popis:
Olej / plátno
signatura nedochovaná, na zadní straně štítek a pozůstalostní razítko
obraz patří do skupiny obdobných děl z let 1894 až 1898, zejména je váže k častým figurálním olejům v Matějčkově monografii