Nákup a prodej uměleckých předmětů: obrazy, grafika, reprodukce, starožitnosti v celém spektru, se zvláštním důrazem na malíře české krajinomalby 19. a 20. století.

Otakar Hůrka – ‚Zřícenina‘

ID obrazu:123391
Autor:Hůrka Otakar
Název:Zřícenina
Popis:Olej / plátno
Rozměr:50 x 70 cm
Cena:22 000,- Kč

Autor neurčen – ‚Rehabilitace zelené‘

ID obrazu:123368
Autor:Autor neurčen
Název:Rehabilitace zelené
Popis:Olej / překližka
Rozměr:51 x 38 cm
Cena:35 000,- Kč

Josef Peca – ‚Sazka‘

ID obrazu:123362
Autor:Peca Josef
Název:Sazka
Popis:Olej / plátno
Rozměr:40 x 66 cm
Cena:25 000,- Kč

Josef Novák – ‚Svatý Mikuláš‘

ID obrazu:123356
Autor:Novák Josef
Název:Svatý Mikuláš
Popis:Olej / karton
Rozměr:45 x 37 cm
Cena:15 000,- Kč