Probíhající aukce

Probíhající aukce » Autor neurčen
Název: Tržiště
Končící za:
(4.2.2019 20:30:00)
Aktuální cena: 500 CZK
Vyvolávací cena: 500 CZK

Rezervační cena nebyla dosažena.

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 45 x 53 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem