Probíhající aukce

Havel
Název: Zátiší s tabákem
Aukce skončila: 10.12.2018 20:51:00

ID aukce: 12310222

Cena: 900 CZK
Počet příhozů: 1

Aukce byla prodána uživateli číslo 1246 za: 900 CZK

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 75, stav původní )
Rozměr: 50 x 75 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1246
  • 900 CZK
  • 19.11.2018 22:23:14