Probíhající aukce

Probíhající aukce » Gustav S. Maran
Gustav S. Maran
Název: Chalupa
Aukce skončila: 10.12.2018 20:24:00

ID aukce: 12310206

Cena: 2 900 CZK
Počet příhozů: 5

Aukce byla prodána uživateli číslo 1469 za: 2 900 CZK

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav perfektní )
Rozměr: 56 x 51 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1469
  • 2 900 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1357
  • 2 800 CZK
  • 1469
  • 2 700 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1357
  • 2 600 CZK
  • 1469
  • 2 500 CZK
  • Přehozeno limitem