Probíhající aukce

Probíhající aukce » M. Psata
M. Psata
Název: Mokřady
Aukce skončila: 6.12.2018 21:48:00

ID aukce: 12310176

Cena: 1 500 CZK
Počet příhozů: 0

Aukce vypršela bez jakýchkoliv nabídek.

Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 56 x 93 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem