Probíhající aukce

Probíhající aukce » Zdeněk Hajný
Zdeněk Hajný
Název: Mystická Krajina
Aukce skončila: 6.12.2018 21:39:00

ID aukce: 12310169

Cena: 38 000 CZK
Počet příhozů: 12

Aukce byla prodána uživateli číslo 1246 za: 38 000 CZK

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 97, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 35 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1246
  • 38 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1613
  • 20 500 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1246
  • 20 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1707
  • 14 500 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1246
  • 18 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1707
  • 14 500 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1246
  • 14 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1707
  • 13 500 CZK
  • 1246
  • 13 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1421
  • 12 500 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1560
  • 8 500 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1421
  • 8 000 CZK