Probíhající aukce

Probíhající aukce » Adam Glod
Adam Glod
Název: Tatry
Aukce skončila: 6.12.2018 21:09:00

ID aukce: 12310105

Cena: 4 500 CZK
Počet příhozů: 27

Aukce byla prodána uživateli číslo 1716 za: 4 500 CZK

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1936, stav původní )
Rozměr: 65 x 89 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1716
  • 4 500 CZK
  • 1526
  • 4 400 CZK
  • 1716
  • 4 300 CZK
  • 1526
  • 4 200 CZK
  • 1716
  • 4 100 CZK
  • 1526
  • 4 000 CZK
  • 1716
  • 3 900 CZK
  • 1526
  • 3 800 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1716
  • 3 700 CZK
  • 1526
  • 3 600 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1716
  • 3 500 CZK
  • 1526
  • 3 400 CZK
  • 1716
  • 3 300 CZK
  • 1526
  • 3 200 CZK
  • 1716
  • 3 100 CZK
  • 1526
  • 3 000 CZK
  • 1716
  • 2 900 CZK
  • 1526
  • 2 800 CZK
  • 1716
  • 2 700 CZK
  • 1526
  • 2 600 CZK
  • 1716
  • 2 500 CZK
  • 1526
  • 2 400 CZK
  • 1716
  • 2 300 CZK
  • 1207
  • 2 200 CZK
  • 1716
  • 2 100 CZK
  • 1526
  • 2 000 CZK
  • 1716
  • 1 900 CZK