Probíhající aukce

Probíhající aukce » Karel Wágner
Karel Wágner
Název: Luční kvítí
Končící za:
Aktuální cena: 20 500 CZK
Vyvolávací cena: 2 900 CZK

Rezervační cena nebyla dosažena.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1944, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 71 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1732
  • 20 500 CZK
  • 1248
  • 20 000 CZK
  • 1357
  • 3 300 CZK
  • 1506
  • 3 200 CZK
  • 1674
  • 3 100 CZK
  • 1246
  • 3 000 CZK
  • 1674
  • 2 900 CZK
  • Přehozeno limitem