Probíhající aukce

Probíhající aukce » Autor neurčen
Název: Portrét
Končící za:
(4.2.2019 20:45:00)
Aktuální cena: 500 CZK
Vyvolávací cena: 500 CZK

Rezervační cena nebyla dosažena.

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 71 x 58 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1244
  • 500 CZK
  • 5.1.2019 12:46:46