Probíhající aukce

Probíhající aukce » Brožovský
Brožovský
Název: Západ slunce
Končící za:
(4.2.2019 20:21:00)
Aktuální cena: 300 CZK
Vyvolávací cena: 300 CZK

Rezervační cena nebyla dosažena.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav původní )
Rozměr: 35 x 100 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1621
  • 300 CZK
  • 30.12.2018 19:42:50