Probíhající aukce

Probíhající aukce » Igor Pančuk
Igor Pančuk
Název: Studenovodské vodopády
Končící za:
(4.2.2019 20:09:00)
Aktuální cena: 900 CZK
Vyvolávací cena: 900 CZK

Rezervační cena nebyla dosažena.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )
Rozměr: 77 x 49 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem