Probíhající aukce

Probíhající aukce » K. Vydra
K. Vydra
Název: Řečiště
Končící za:
Aktuální cena: 900 CZK
Vyvolávací cena: 700 CZK

Rezervační cena nebyla dosažena.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1244
  • 900 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1246
  • 800 CZK
  • 1244
  • 700 CZK
  • Přehozeno limitem