Probíhající aukce

Probíhající aukce » Henri Bargin
Henri Bargin
Název: Večer na ostrově Bandol
Končící za:
(4.2.2019 20:00:00)
Aktuální cena: 3 900 CZK
Vyvolávací cena: 3 900 CZK

Rezervační cena nebyla dosažena.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, původ Francie, stav perfektní )
Rozměr: 47 x 61 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1674
  • 3 900 CZK
  • 14.12.2018 09:58:39
  • Přehozeno limitem