Probíhající aukce

Probíhající aukce » Josef Raszka
Josef Raszka
Název: Beskydy
Aukce skončila: 10.12.2018 22:00:00

ID aukce: 12310305

Cena: 1 000 CZK
Počet příhozů: 6

Aukce byla prodána uživateli číslo 1244 za: 1 000 CZK

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 80 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1244
  • 1 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1246
  • 900 CZK
  • 1244
  • 800 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1442
  • 700 CZK
  • 1244
  • 600 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1613
  • 500 CZK