Probíhající aukce

Probíhající aukce » V. Procházka
V. Procházka
Název: Březový háj
Aukce skončila: 10.12.2018 21:54:00

ID aukce: 12310297

Cena: 600 CZK
Počet příhozů: 2

Aukce byla prodána uživateli číslo 1246 za: 600 CZK

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 58 x 48 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1246
  • 600 CZK
  • 10.12.2018 21:23:15
  • 1487
  • 500 CZK
  • 6.12.2018 20:13:36