Probíhající aukce

Probíhající aukce » Snížek
Snížek
Název: Zátiší s šeříky
Aukce skončila: 10.12.2018 21:51:00

ID aukce: 12310293

Cena: 1 000 CZK
Počet příhozů: 6

Aukce byla prodána uživateli číslo 1487 za: 1 000 CZK

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 52, stav původní )
Rozměr: 45 x 60 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1487
  • 1 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1246
  • 900 CZK
  • 1487
  • 800 CZK
  • 1487
  • 700 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1442
  • 600 CZK
  • 1487
  • 500 CZK
  • Přehozeno limitem