Probíhající aukce

Probíhající aukce » A. J. Koch
A. J. Koch
Název: Kaštan
Aukce skončila: 10.12.2018 22:12:00

ID aukce: 12310289

Cena: 3 000 CZK
Počet příhozů: 26

Aukce byla prodána uživateli číslo 1727 za: 3 000 CZK

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1922, stav původní )
Rozměr: 36 x 26 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1727
  • 3 000 CZK
  • 1714
  • 2 500 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 2 400 CZK
  • 1714
  • 2 300 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 2 200 CZK
  • 1714
  • 2 100 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 2 000 CZK
  • 1714
  • 1 900 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 1 800 CZK
  • 1714
  • 1 700 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 1 600 CZK
  • 1714
  • 1 400 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 1 300 CZK
  • 1714
  • 1 200 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 1 100 CZK
  • 1714
  • 1 000 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1613
  • 900 CZK
  • 1714
  • 800 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1714
  • 700 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 700 CZK
  • 1714
  • 600 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 500 CZK
  • 1714
  • 400 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 300 CZK
  • 1714
  • 200 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1727
  • 100 CZK