Probíhající aukce

Probíhající aukce » Bohouš Jágr
Bohouš Jágr
Název: Borovice
Aukce skončila: 10.12.2018 21:39:00

ID aukce: 12310279

Cena: 400 CZK
Počet příhozů: 3

Aukce byla prodána uživateli číslo 1281 za: 400 CZK

Dřevoryt
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav původní )
Rozměr: 26 x 24 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1281
  • 400 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1246
  • 300 CZK
  • 1281
  • 200 CZK
  • Přehozeno limitem