Probíhající aukce

Probíhající aukce » Josef Vaic
Josef Vaic
Název: Dolina v Tatrách
Aukce skončila: 10.12.2018 21:24:00

ID aukce: 12310262

Cena: 600 CZK
Počet příhozů: 5

Aukce byla prodána uživateli číslo 1688 za: 600 CZK

( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav původní )
Rozměr: 29 x 25 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1688
  • 600 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1442
  • 500 CZK
  • 1688
  • 400 CZK
  • Přehozeno limitem
  • 1487
  • 300 CZK
  • 1260
  • 200 CZK