Probíhající aukce

Probíhající aukce » Autor neurčen
Název: Stařena
Aukce skončila: 10.12.2018 20:45:00

ID aukce: 12310220

Cena: 900 CZK
Počet příhozů: 0

Aukce vypršela bez jakýchkoliv nabídek.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 43 x 35 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem