Probíhající aukce

Bureš
Název: Žně
Aukce skončila: 10.12.2018 20:42:00

ID aukce: 12310219

Cena: 1 500 CZK
Počet příhozů: 0

Účastníci: 0


Aukce vypršela bez jakýchkoliv nabídek.

    Popis

 
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 65 x 88 cm

    Historie příhozů

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem