Probíhající aukce

Probíhající aukce » Jaroslav Drahovzal
Jaroslav Drahovzal
Název: Bystřina
Aukce skončila: 10.12.2018 20:39:00

ID aukce: 12310218

Cena: 1 000 CZK
Počet příhozů: 0

Aukce vypršela bez jakýchkoliv nabídek.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 80 x 100 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem