Probíhající aukce

Probíhající aukce » Josef Hapka
Josef Hapka
Název: Portrét dívky
Aukce skončila: 10.12.2018 20:15:00

ID aukce: 12310200

Cena: 500 CZK
Počet příhozů: 2

Aukce byla prodána uživateli číslo 1629 za: 500 CZK

( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav původní )
Rozměr: 30 x 24 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1629
  • 500 CZK
  • 10.12.2018 19:59:13
  • 1535
  • 400 CZK
  • 19.11.2018 21:41:45