Probíhající aukce

Probíhající aukce » Autor neurčen
Název: Břízy na Českomoravské Vysočině
Aukce skončila: 10.12.2018 20:27:00

ID aukce: 12310197

Cena: 2 000 CZK
Počet příhozů: 12

Aukce byla prodána uživateli číslo 1348 za: 2 000 CZK

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1348
  • 2 000 CZK
  • 1710
  • 1 900 CZK
  • 1348
  • 1 800 CZK
  • 1291
  • 1 700 CZK
  • 1348
  • 1 600 CZK
  • 1710
  • 1 500 CZK
  • 1291
  • 1 400 CZK
  • 1710
  • 1 300 CZK
  • 1710
  • 1 200 CZK
  • 1692
  • 1 100 CZK
  • 1357
  • 1 000 CZK
  • 1692
  • 900 CZK