Probíhající aukce

Probíhající aukce » Autor neurčen
Název: Starý Dvůr
Aukce skončila: 10.12.2018 20:09:00

ID aukce: 12310196

Cena: 300 CZK
Počet příhozů: 0

Aukce vypršela bez jakýchkoliv nabídek.

Akvarel
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 34 x 26 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem