Probíhající aukce

Probíhající aukce » Oldřich Cihelka
Oldřich Cihelka
Název: Mraky u Veselí-Mezimostí
Aukce skončila: 10.12.2018 20:06:00

ID aukce: 12310193

Cena: 1 500 CZK
Počet příhozů: 0

Aukce vypršela bez jakýchkoliv nabídek.

Tempera / plátno / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem