Probíhající aukce

Probíhající aukce » Ota Janeček
Ota Janeček
Název: Loďky
Aukce skončila: 6.12.2018 21:45:00

ID aukce: 12310175

Cena: 7 900 CZK
Počet příhozů: 0

Aukce vypršela bez jakýchkoliv nabídek.

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1958, stav perfektní )
Rozměr: 29 x 36 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem