Probíhající aukce

Probíhající aukce » Autor neurčen
Název: Tání v Beskydech
Aukce skončila: 6.12.2018 21:36:00

ID aukce: 12310161

Cena: 500 CZK
Počet příhozů: 2

Aukce byla prodána uživateli číslo 1439 za: 500 CZK

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav původní )
Rozměr: 39 x 65 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1439
  • 500 CZK
  • 4.12.2018 22:26:49
  • 1439
  • 400 CZK
  • 4.12.2018 22:26:27