Probíhající aukce

Probíhající aukce » Ota Matoušek
Ota Matoušek
Název: Jezero večer
Aukce skončila: 6.12.2018 21:12:00

ID aukce: 12310134

Cena: 1 600 CZK
Počet příhozů: 2

Aukce byla prodána uživateli číslo 1613 za: 1 600 CZK

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1969, stav původní )
Rozměr: 37 x 61 cm

  • Číslo uživatele

  • Příhoz

  • Kdy

  • Přehozeno limitem

  • 1613
  • 1 600 CZK
  • 6.12.2018 20:48:31
  • 1711
  • 1 500 CZK
  • 6.12.2018 19:58:56