Václav Radimský – ‚Hořčice v květu‘

ID obrazu:1234279
Autor:Radimský Václav
Název:Hořčice v květu
Popis:Olej / plátno
  • nesignováno
  • kolem roku 1905
  • Francouzská provenience, obraz byl vystaven v Jízdárně Pražského hradu a publikován v knize " Má vlast "
  • posudek PhDr. Naděžda Blažíčková Horová
  • stav perfektní
Rozměr:66 x 92 cm
Cena:Info v galerii

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ID Obrazu

Název a autor

Vaše zpráva

captcha