M. Halas – ‚Paříž‘

ID obrazu:1233012
Autor:Halas M.
Název:Paříž
Popis:Olej / sololit
  • signováno vpravo dole
  • datováno 1986
  • stav perfektní
Rozměr:60 x 100 cm
Cena:55 000,- Kč

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ID Obrazu

Název a autor

Vaše zpráva

captcha