K. Bergman – ‚Zátiší se džbánem a jablky‘

ID obrazu:1232374
Autor:Bergman K.
Název:Zátiší se džbánem a jablky
Popis:Olej / plátno
  • signováno vpravo dole
  • stav perfektní
  • datováno 1936
Rozměr:110 x 84 cm
Cena:45 000,- Kč

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ID Obrazu

Název a autor

Vaše zpráva

captcha