Josef Procházka – ‚Duby na hrázi‘

ID obrazu:1234706
Autor:Procházka Josef
Název:Duby na hrázi
Popis:Olej / plátno
  • signováno vpravo dole
  • bohatě zdobený rám
  • datováno 35
  • stav perfektní
Rozměr:80 x 120 cm
Cena:Info v galerii

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ID Obrazu

Název a autor

Vaše zpráva

captcha