Erhard Schönicke – ‚Bukový les‘

ID obrazu:1231640
Autor:Schönicke Erhard
Název:Bukový les
Popis:
  • Olej / plátno
  • signováno vpravo dole, stav perfektní
Rozměr:55 x 81 cm
Cena:65 000,- Kč

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ID Obrazu

Název a autor

Vaše zpráva

captcha