Bedřich Dlouhý – ‚Zahrada v květu‘

ID obrazu:1232050
Autor:Dlouhý Bedřich
Název:Zahrada v květu
Popis:Olej / plátno
  • signováno a datováno vpravo dole ( 1956 )
  • na zadní straně autorský monogram
  • vystaveno v Jízdárně Pražského Hradu na výstavě " Má vlast " v roce 2015
  • stav perfektní
Rozměr:60,5 x 50,5 cm
Cena:Info v galerii

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

ID Obrazu

Název a autor

Vaše zpráva

captcha